TRENDY Hair Fashion - z konkretną pomocą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Akcja charytatywna sieci TRENDY Hair Fashion #thfhero za nami. Dzięki i żywieckiemu salonowi TRENDY do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w naszym mieście trafiły nowe laptopy.

To była już trzecia edycja tej ciekawej akcji. W maju salony TRENDY Hair Fashion w całej Polsce promowały sprzedaż specjalnych koszulek. Projektantem t-shirtów był Wojciech Haratyk. Dochód z ich sprzedaż przeznaczony został na zakup laptopów dla dzieci z domów dziecka. W tym roku inicjatywę, której pomysłodawcą i realizatorem był Mateusz Grzywa wsparł znany producent laptopów, firma Acer. W efekcie do dzieci w całym kraju wyruszyło 50 nowych laptopów.Obdarowane zostały również dzieci z naszego regionu. Dwa komputery trafiły do Domu Dziecka w Żywcu. W czwartek 7 czerwca Barbara Sanetra (TRENDY ŻYWIEC), w towarzystwie dyrektora placówki Pawła Meresa przekazała dzieciom sprzęt firmy Acer.

- Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Tym którzy wsparli akcję finansowo, organizatorom #THFPolska, Annie Kulec-Karampotis, Mateuszowi Grzywie oraz firmie Acer – powiedziała Barbara Sanetra właścicielka salonu TRENDY w Żywcu.

Pomimo, że ta rzeczowa pomoc sieci TRENDY Hair Fashion jest wciąż jeszcze nieco kameralna, to z każdą edycją nabiera coraz większego rozpędu. Dołączają coraz to nowe osoby: influanserzy, artyści, osoby publiczne, firmy i cała rzesza osób wielkiego serca. Dziękujemy.

Udostępnij

Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę