Wielkie Otwarcie NEONET w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bony na zakupy, konkurs z nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na klientów, którzy w najbliższy czwartek przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Żywcu. Sklep pożegnał starą siedzibę na rzecz nowej – w sąsiedztwie sklepu Biedronka przy ulicy Żeromskiego. 

- Przenosimy się w atrakcyjniejsze miejsce w okolicy targu i Galerii Handlowej Lider. Duży parking, sąsiedztwo sklepu Biedronka i lokalizacja przy jednej z głównych ulic handlowych miasta to największe zalety naszej nowej siedziby w Żywcu. – wymienia Artur Tukendorf, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET. - Nowy sklep jest większy i nowocześniejszy. Wierzę, że przypadnie do gustu wymagającym klientom Żywiecczyzny, którzy zwracają uwagę na jakość i cenę, uczciwe doradztwo, dogodny dojazd i szeroki asortyment – dodaje. Z okazji Wielkiego Otwarcia, 25 sierpnia, już od godziny 8:00 na klientów czekają liczne atrakcje i niespodzianki. Pierwszych 60 osób otrzyma bony na zakupy o wartości 100 lub 50 zł. Wszyscy mają szansę zdobyć cenne nagrody rzeczowe w konkursie kreatywnym, w tym między innymi: tablet Lenovo z kartą pamięci Kingston MicroSDHC 8 GB, odkurzacze Zanussi czy blendery marki Bosch. W tym dniu NEONET przygotował również dla klientów spore obniżki cen na cały asortyment: markowe telewizory, laptopy, smartfony, pralki i lodówki. Klienci będą mogli dokonać zakupów z wykorzystaniem rat 0%. Ponadto nie muszą się martwić o transport – sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do domów za symboliczną złotówkę. A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT. Zakupiony towar można potem bezpłatnie odebrać w salonie. Nowy sklep NEONET w Żywcu będzie czynny 7 dni w tygodniu - od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-18:00 i w niedziele od 10:00 do 18:00. Więcej informacji na: https://www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-zywiec.html Źródło: NEONET

Udostępnij

Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę