Pierwsza nagroda za reportaż - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ramach akcji „Pomoc Ofiarom Terrorystów Islamskich”, powstał film dokumentalny pt. "Ja tylko niosę pomoc". Kampania prowadzona jest m.in. przez Fundacje Pomocy Dzieciom w Żywcu, a finansowego wsparcia udziela firma BONIMED.

Film otrzymał I nagrodę w kategorii reportaż filmowy na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie. Reżyserem filmu jest Mirosław Sokół i Wojciech Tora. Bohaterem dokumentu jest kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski, który otrzymuje informacje o ukrzyżowaniu asyryjskiego chłopca. Dowiedziawszy się, że oprawcami dziecka są islamscy bandyci podejmuje decyzje o odejściu ze służby w Marynarce Wojennej i zakłada fundację (Orlą Straż). Następnie wyrusza do Iraku aby pomagać rodzinom żołnierzy walczących z ISIS, chrześcijanom oraz jazydom. Autor: Michał Hamerliński

Udostępnij

Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę