Podsumowanie policyjnej akcji "NURD" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Prawie 70 odnotowanych wykroczeń - wczoraj od wczesnych godzin rannych żywieccy policjanci prowadzili na terenie powiatu działania związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego (NURD). Tego typu akcje ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych oraz kierujących jednośladami.

policja

Wczoraj o godz. 6.00 rozpoczęły się policyjne działania NURD. W czasie akcji stróże prawa ujawnili 70 wykroczeń w ruchu drogowym, popełnionych zarówno przez pieszych, jak i zmotoryzowanych użytkowników dróg. Wśród kierujących 54 było takich, który naruszyli przepisy ruchu drogowego. Z kolei wśród pieszych 12 popełniło wykroczenia. Było to głównie przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Również 3 rowerzystów złamało przepisy, a jeden z nich kierował jednośladem będąc w stanie nietrzeźwości. W czasie działań policjanci rozdawali pieszym odblaski i każdorazowo podkreślali, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest ich noszenie. Zachęcali również do ich noszenia tam, gdzie nie jest to wymagane przepisami. Akcja zakończyła się o 22.00.

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę