Potrącenie pieszego w Soli - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja apeluje o ostrożność kierowców i pieszych, zwłaszcza po zmroku.

Dzisiaj, około godz. 03.00 nad ranem, doszło do potrącenia pieszego na drodze w Soli Kiczorze. O zdarzeniu poinformowała oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. w Żywcu. asp.szt. mgr Mirosława Piątek:

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 34-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, prowadzący samochód Ford Transit,  w celu uniknięcia zderzenia z poprzedzającym go pojazdem odbił w lewo i potrącił idącego 54-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który podążał lewym poboczem w kierunku Zwardonia. Kierowca był trzeźwy i posiadał uprawnienia do prowadzenia pojazdu. Pieszy z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala - poinformowala rzecznik policji.

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę