Trwają poszukiwania Mikołaja Błońskiego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie kończy się czarna seria w naszym regionie. Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 31-letniego Mikołaja Błońskiego. Mężczyzna ostatni raz był widziany w dniu 26 stycznia br. około godz. 12.00 w Zwardoniu. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 30-35 lat, wzrost 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie kręcone jasny blond, twarz okrągła, cera jasna. W chwili zaginięcia ubrany był w czarny płaszcz, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, buty trapery koloru czarnego, szarą czpkę zimową i szaro czarny szalik we wzory.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę