Z zarzutem o pedofilię, z wolnej stopy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o akcji zatrzymania w Żywcu osoby podejrzanej o pedofilię. Są zarzuty, a on sam wolności.

Pedofil

W akcji zatrzymania 28-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, o której pisaliśmy TUTAJ, brał udział Krzysztof Dymkowski z Wrocławia, znany szeroko „łowca pedofilów”. Na jakim etapie jest obecnie sprawa i czy postawiono zarzuty?

- Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żywcu wszczęli w tej sprawie dochodzenie. W toku postępowania mężczyźnie przedstawiony został zarzut z art. 200a§2 kk. Wobec podejrzanego prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego. – przekazała oficer prasowy żywieckie komendy asp.szt. mgr  Mirosława Piątek .

Wyjaśnijmy, że treść art.200a &2 kk w całości brzmi:

„Kto za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 składa propozycję obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej lub udziału w produkowaniu lub utrwalaniu treści pornograficznych, i zmierza do jej realizacji, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”. (żródło: policja.pl).

 

 

Udostępnij

0
-11
11
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę