Porwanie, którego jakoby jednak nie było - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiele medialnego zamieszania wywołała wczorajsza informacja o rzekomym porwaniu kobiety. Rzeczywistość, najprawdopodobniej, była zupełnie inna.

Policja ogolna x

Według pierwszych informacji, przekazanych przez portal Bielskie Drogi przy restauracji Dworek w bielskich Mikuszowicach mężczyzna przemocą wciągnął kobietę do SUV-a BMW i odjechali w kierunku Żywca. Powiadomiona przez obserwatorów policja wszczęła pościg. Pech chciał, że na skrzyżowaniu w Wilkowicach doszło do kolizji z innymi uczestnikami ruchu. Zniszczone zostały co najmniej dwa samochody. Rzekomy porywacz, wciąż poszukiwany, przemieścił się na Żywiecczyznę.

Jednak nie o to chodziło?

Informacje mediów i policji, przekazywane w piątkowy późny wieczór, były jednak znacznie inne. Radio Bielsko podało za bielską komendą, że w rzeczywistości chodziło o coś zupełnie innego. Kobieta zasłabła, mężczyzna pomógł jej wsiąść do samochodu i odjechali. Mundurowi zareagowali na takie sygnały, jakie otrzymali.

Można sobie zadawać pytanie, czy policjanci teraz, po każdej zasłyszanej pogłosce, pędzić będą na złamanie karku, taranować pojazdy i stwarzać de facto większe zagrożenie niż to, przed którym chronią?

Ironią losu jest w tej sytuacji to, że w tym tygodniu do komend z woj. śląskiego trafiły nowe szybkie samochody, a w czwartek został oddany do użytku nowo wybudowany posterunek policji, właśnie w Wilkowicach.

rb screen

Udostępnij

9
+6
3
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę