Pobili i okradli 39-latka. Szybko zostali zatrzymani - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niespełna godziny potrzebowali policjanci z Żywca, aby zatrzymać dwóch sprawców rozboju. Stróże prawa odzyskali również skradziony przez nich telefon. Decyzją żywieckiego sądu obaj zostali tymczasowo aresztowani. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 12 lat.

 Do zdarzenia doszło w piątek przed 19.00 w Żywcu. Jak ustalili policjanci, 18-latek i jego o dwa lata starszy kolega, na ulicy pobili 39-latka i ukradli mu telefon. Gdy pokrzywdzony powiadomił o tym zdarzeniu stróżów prawa, ci od razu przystąpili do działania. W niespełna godzinę zatrzymali obu rozbojarzy. Pomimo, że zdążyli oni już sprzedać skradziony telefon policjanci odzyskali go i przekazali pokrzywdzonemu. Młodociani rozbojarze po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszeli zarzut. Wczoraj na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 12 lat.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę