Zakaz przemieszczania się - złamał ten przepis - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Węgierskiej Górki zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna złamał przepisy dotyczące ograniczenia przemieszczania się. 

Policja ogolna nast

W piątek około 13.00 policjanci z Węgierskiej Górki otrzymali informację, że w rejonie dworca znajduje się nietrzeźwy mężczyzna. Mundurowi po przyjechaniu na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Zastali tam 34-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna nie był w stanie wytłumaczyć powodu opuszczenia miejsca swojego zamieszkania. Jak się okazało w czasie dalszych sprawdzeń, 34-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu. Miał do odbicia wyrok pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Odpowie również za złamanie ograniczeń związanych z przemieszczaniem się.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę