Przez Milówkę o ponad 50 km/h za szybko - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O 54 km/h dozwoloną prędkość przekroczył 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który jadąc audi został zatrzymany przez policjantów z żywieckiej drogówki. Nadmierna lub niedostosowana do warunków na drodze prędkość i brawura, to wciąż główne przyczyny wypadków drogowych. Apelujemy o rozsądek i zdjęcie nogi z gazu. Lepiej dojechać chwilę później, ale bezpiecznie.

Policja Hybrydy

 Kierowcom często wydaje się, że jadąc szybko zaoszczędzą dodatkowe kilka minut. Ale czy ktoś z nich zastanawia się co się stanie, jeśli dojdzie do zdarzenia drogowego? W najlepszym wypadku uszkodzone zostaną samochody, natomiast w najgorszym – życie może stracić sam kierowca, jego pasażerowie albo inni uczestnicy ruchu drogowego. Dlatego też stróże prawa każdego dnia kontrolują zachowania kierowców na drodze, wyciągając konsekwencje w stosunku do tych, którzy w rażący sposób łamią przepisy ruchu drogowego. Wczoraj mundurowi z żywieckiej drogówki pełnili służbę w Milówce. Przed 17.00 na ul. Jagiellońskiej zauważyli jadące z dużą prędkością audi. Urządzenie do pomiaru prędkości wskazywało, że kierowca samochodu pędził z prędkością 104 km/h. Tymczasem w tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Po zatrzymaniu samochodu okazało się, że za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Za rażące przekroczenie prędkości policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Otrzymał on również mandat karny, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę