Pościg ulicami żywieckiego osiedla - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 35-letni mieszkaniec Żywca, który kierując citroenem i uciekając przed policyjnym pościgiem, uderzył w dwa samochody, policyjny radiowóz oraz uszkodził elewację kilku budynków. Gdy został zatrzymany, wyjaśniły się powody jego ucieczki. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu.

Policja ogolna drogowka

W czwartek około 15.35 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że na parkingu jednego z żywieckich osiedli kierowca citroena uderzył w samochód i odjechał. Mundurowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce i już po chwili zauważyli poszukiwane auto. Dali jego kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten jednak zignorował go i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Podczas ucieczki kierowca citroena złamał szereg przepisów ruchu drogowego, uderzył w dwa samochody, policyjny radiowóz oraz elewację kilku budynków, stwarzając zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych kierowców oraz pieszych. W pewnym momencie zatrzymał samochód i kontynuował ucieczkę pieszo. Został jednak szybko zatrzymany przez mundurowych. Wówczas okazało się, że jest to 35-letni mieszkaniec Żywca. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. Odpowie również za szereg wykroczeń drogowych, które popełnił w trakcie ucieczki.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę