Nietrzeźwy przewoził dzieci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mężczyzna kierował samochodem mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu i spowodował kolizję drogową. W samochodzie oprócz niego znajdowała się dwójka dzieci.

Policja ogolna xx

 W sobotę tuż po 14.00 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Wieprzu na ul. Żywieckiej. Jak przekazali świadkowie, kierowca nissana uderzył samochodem w bramę posesji. Obecne na miejscu osoby zabrały mu kluczyki i do przyjazdu policji pilnowały, aby nie uciekł. Gdy policjanci przyjechali na miejsce ustalili, że samochodem kierował 26-latek.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. W samochodzie oprócz niego znajdowało się dwoje dzieci, 2,5-letni chłopczyk i 8-letnia dziewczynka. Dzieci były w fotelikach i w wyniku zdarzenia na szczęście nie doznały żadnych obrażeń. Trafiły pod opiekę matki. 26-latek wkrótce usłyszy zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet 2 lat więzienia. Jeżeli śledczy ustalą, że swoim zachowaniem naraził dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę