Poszukujemy podejrzanej o oszustwo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej, która miała miejsce w dniu 25 maja 2023 roku. Publikujemy wizerunek sprawczyni zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

podejrzana o oszustwo w bielsku-białej

Do zdarzenia doszło w dniu 25 maja 2023 roku w Bielsku-Białej. Nieznany sprawca przy wykorzystaniu sieci internetowej i komunikatora społecznego doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem poprzez udostępnienie Blika a następnie wypłatę pieniędzy powodując straty w wysokości kilkuset złotych. Sprawczyni to kobieta w wieku około 30 lat. Publikujemy wizerunek sprawczyni zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja zapewnia anonimowość!


Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 10, 47 857 0283 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

 

źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę