Auto dachowało w Krzyżowej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie dostosował prędkości do panujących warunków i wypadł z drogi. 18 - letni mieszkaniec Krzyżowej kierujący oplem corsą oraz trzy jego pasażerki trafili do szpitala.

zdjecie

Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 sierpnia w Krzyżowej na ul. Jana Pawła II o godzinie 18.20. - Kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem wypadając z drogi - relacjonuje Paweł Matuszczak z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. Pojazd dachował.

Oprócz policji, do Krzyżowej przyjechali też żywieccy strażacy. Ich interwencja trwała 1,5 godziny. - Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, odłączyliśmy akumulator i uwolniliśmy jedną poszkodowaną osobę z wraku pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych - mówi Marek Tetłak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu i dodaje, że pozostałe trzy osoby opuściły pojazd o własnych siłach.

 

Udostępnij

2
-1
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę