Droga przez Przełęcz Kocierską nieczynna aż przez rok - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bardzo długo, bo aż do 30 września 2018 roku ma być nieprzejezdna droga wojewódzka nr 781 na odcinku Łękawica Górki - Przełęcz Kocierska. Powodem jest przebudowa nawierzchni ul. Beskidzkiej. Zmiana organizacju ruchu obowiązuje od 19 wrzesnia.

roboty drogowe

 Jak informuje wójt gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek, zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu został wyznaczony objazd:
drogą wojewódzką DW 781- od początku remontowanego odcinka do skrzyżowania z drogą krajową DK 52 w miejscowości Andrychów,
drogą krajową DK 52 - od skrzyżowania drogi krajowej DK 52 z drogą wojewódzką DW 781 w miejscowości Andrychów do skrzyżowania drogi krajowej DK 52 z drogą wojewódzką DW 948 w miejscowości Kobiernice.
następnie drogą wojewódzką DW 948 od skrzyżowania drogi krajowej DK 52 z drogą wojewódzką DW 948 w miejscowości Kobiernice do skrzyżowania drogi wojewódzkiej DW 948 z drogą wojewódzką DW 946 w miejscowości Żywiec.
Objazd DW 781 nie dotyczy pojazdów budowy, mieszkańców miejscowości Kocierz Rychwałdzki, Kocierz Moszczanicki, Łękawica i autobusów.

Zaznaczmy, że Przełęcz Kocierska jest nie tylko miejscem atrakcynym turystycznie, ale też tamtędy wiedzie jedna z najkrótszych tras do Krakowa. 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę