Stacja telefonii komórkowej na Przeł. Kocierskiej - wójt uspokaja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do tej pory zasięg był tu i w okolicy słaby lub żaden. Stacja bazowa telefonii komórkowej stanie w okolicy Hotelu & Spa Kocierz.

Stacja komorkowa

Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkanców tą inicjatywą wójt gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek prekazał bliższe informacje:

- Inwestycja w zakresie budowy stacji jest realizowana przez firmę NetWorks! Sp. z o o z siedzibą w Warszawie.  Obecnie firma NetWorks posiada prawomocną decyzję o pozowleniu na realizację tej inwestycji i jest w trakcie wyboru wykonawcy, ktory wybuduje stację. Firma planuje rozpocząć budowę stacji telefonii komórkowej na przełomie marca i kwietnia 2018 r. Liczę, że nowa stacja obejmie swoim zasięgiem jak największy obszar terenu gminy Łękawica - powiadomił Tadeusz Tomiczek.
Zgodnie z założeniami NetWorkS!, stacja budowana jest dla operatora Orange. Inwestor nie wyklucza jednak udostępnienia jej innym operatorom sieci komórkowych.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę