Aptiv Jeleśnia strajkuje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pracownicy domagają się poprawy płac, a sytuacja w tym zakładzie staje się coraz bardziej napięta.

Aptiv Jelsnia

 Dziś o godz. 11.00 w Aptiv Jeleśnia rozpocznie się strajk ostrzegawczy. Ma trwać dwie godziny.

[AKTUALIZACJA] Jest 11.00 - linie produkcyjne zostały właśnie zatrzymane. W proteście uczestniczą wszyscy pracownicy produkcji dzisiejszej pierwszej zmiany.

- Po tym strajku  mamy nadzieję, że nasze żądania wobec podwyżki będą zaakceptowane. Liczymy na zakończenie się konfliktu i owocne rezultaty. Niestety dyrekcja w żaden sposób, nie potrafiła przekonać Nas do zmiany zdania. Twierdzi, że zakład nie stać na podwyżkę, a prawda jest całkiem inna. Chcemy po prostu zarabiać adekwatnie do wykonywanej pracy. Od wielu lat nie było żadnej podwyżki, a zakład poza stabilnym zatrudnieniem nie oferuje nic co mogłoby sprawić, aby nawet nowi ludzie chcieli przyjąć się do pracy. Myślę też, że dyrekcja bagatelizuje ostrzeżenie strajkowe i nie liczą się z naszym stanowczym zdaniem. Odbyły się spotkania pracowników z dyrekcją lecz wynikły z tego wyłącznie wrzawy, które ukazały, że jesteśmy z naszymi związkami zawodowymi i chcemy zaakceptowania wysuniętych żądań - poinformował nas jeden ze strajkujących.

Udostępnij

68
+62
6
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę