Praca w policji a zarobki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno publikowaliśmy ogłoszenie o pracy w żywieckiej policji. Jest wciąż aktualne. Nabór się nie powiódł, a Wasze komentarze wiele mówią o powodzie ponowienia oferty.

Plicja a finanse

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu poszukuje pracownika pełnoetatowego na stanowisko starszego inspektora do spraw administrowania i obsługi sieci teleinformatycznej. O ile pod wieloma względami ogłoszenie brzmi ciekawie, to jednak nie zachęca jego strona finansowa. Oferowane wynagrodzenie bowiem to od 2100 - zł brutto + dodatek z tytułu wysługi lat pracy (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego). 

Po naszej poprzedniej informacji na ten temat pojawiły się liczne opinie czytelników, odnoszące się właśnie do warunków finansowych (pisownia oryginalna):

 „2053 brutto? To jakiś nieśmieszny żart? Ja rozumiem że oni tam potrzebują informatyka od papieru w drukarce i okazjonalnego klepania kanałów w Motoroli ale to jest już chyba jakaś gruba przesada. No chyba, że pan komendant ma już swojego kolegę do zatrudnienia tylko musi coś wystawić żeby nie było"

"chyba nawet kanałów do Motki się nie klepie, z tego co pamiętam (kiedyś zagłębiałem temat), to Ty nie klepiesz radia, tylko stwierdzasz, że coś nie działa i leci do KWP, który klepie radio, etc.. natomiast stawka.. pozostawi to bez komentarza."

- Niestety chłopaki tyle zarabiają, żenua.”

 „Lol, za ta kasę to ciężko do sprzątania gościa znaleźć.

-bądź tu teraz resortowym informatykiem”

 „Biedronka daje więcej”

 „Nie za te pieniądze”

 „Za tysiącpińcet”

Tyle opinii na ten temat, wiele mówiących o sytuacji na rynku pracy. W przypadku obecnego naboru, dokumenty można składać do 9 czerwca br. Niezbędnym jest wykształcenie minimum średnie w tym kierunku i co najmniej półroczne doświadczenie.

 

Udostępnij

10
+10
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę