Do kupienia pensjonat w Zabłociu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Obiekt od dawna niszczeje.

NAd Sola

Jedno z bielskich biur nieruchomości wystawiło ofertę sprzedaży ośrodka wczasowego w Żywcu – do remontu. Opis i fotografie nie pozostawiają wątpliwości, że jest to dawny Pensjonat Nad Sołą.

„Do sprzedania kompleks - ośrodek wczasowy składający się z budynku hotelowego, budynku gastronomicznego oraz kompleksu basenowego. Całość usytuowana na nieruchomości gruntowej o powierzchni 9605 mkw, składającej się z dwóch działek i usytuowanej w sąsiedztwie rzeki Soły. Teren w użytkowaniu wieczystym i wg MPZP oznaczony jako tereny zamieszkiwania zbiorowego z uzupełniającą funkcją zabudowy usługowej" - brzmi ogłoszenie.

To budynek hotelowy o powierzchni użytkowej 1542 mkw, dwukondygnacyjny, mieszczący łącznie 31 pokoi, w tym 27 z łazienkami, 2 sale konferencyjne, bar, jadalnię, kuchnię, recepcję, toalety i pomieszczenia gospodarcze. Stan techniczny: do kapitalnego remontu. Poza tym to również budynek gastronomiczny o powierzchni użytkowej ok. 255 mkw, składający się z pomieszczeń usługowo-gastronomicznych i sanitarnych. Stan techniczny: do kapitalnego remontu. Ponadto na nieruchomości znajdują się dwa baseny, brodzik oraz wiata. Teren ogrodzony, dojazd całoroczny, w pobliżu pętla MZK oraz tereny rekreacyjne. Kompleks powstawał w latach 1960 - 1980, obecnie nie funkcjonujący, wymagający kapitalnego remontu bądź adaptacji.” - głosi opis oferty.

Cena nieruchomości to 1,349 mln zł.

Udostępnij

2
-5
7
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę