Kolejne zakupy MZK? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miejski Zakład Komunikacji Sp z o. o. w Żywcu ogłosił przetarg na dostawę trzech nowych autobusów.

Autobusy Zywiec

 W grę wchodzić będzie dostawa w formie  leasingu operacyjnego – trwającego 3 lata - z opcją wykupu  trzech nowych autobusów miejskich o długości od 10,4 do 11 metrów dla potrzeb MZK. Warunki przetargu zakładają że:„Autobusy powinny charakteryzować się najnowszymi osiągnięcia w dziedzinie technologii, projektowania gwarantującymi wysoką jakość wykonania, niezawodność w okresie eksploatacji oraz niskie koszty eksploatacji.”Ponadto pojazdy musiałyby charakteryzować się czystością wydzielanych spalin, spełniającą wymagania normy co najmniej  EURO VI. Napędzane będą silnikami o mocy co najmniej 200 kW. 

Wykonawca będzie musiał dostarczyć autobusy w terminie do 210 dni (około 7 miesięcy) od daty podpisania umowy.  Oferta mówi też o wymogu trzech par drzwi, niskich podłogach, elektronicznych tablicach zewnętrznych i monitoringu przestrzeni pasażerskiej. Otwarcie kopert z ofertami nastąpi 25 października br.

Tabor żywieckiej komunikacji miejskiej podlega regularnej odnowie. W kwietniu br. zakład wprowadził do użytku dwa nowe autobusy SCANIA Citywide LF o parametrach technicznych bardzo podobnych, do wyszczególnionych w obecnej ofercie. 

Udostępnij

8
+6
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę