RDF - masz uwagi? Zgłoś dyrekcji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Katowicach poinformował o prowadzonym przez siebie postępowaniu w sprawie udowy w Żywcu ciepłowni na biomasę. Czeka na Wasze opinie.

Spalarnia komin

Postępowanie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie ciepłowni na biomasę i paliwo alternatywne (RDF) na działce nr 1019/140 obręb 0007 Żywiec wszczęto na wniosek Jerzego Starypana, prezesa Zarządu Beskid Żywiec Sp. z o.o..

RDOŚ przystępuje do przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko i informuje, że od 2 listopada do 1 grudnia br. każda osoba może zapoznać się z dokumentacją sprawy.

„W tym samym terminie można zgłaszać uwagi dotyczące przedmiotowego wniosku, w formie pisemnej na adres Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach, ul. Dąbrowskiego 22, 40-032 Katowice, elektronicznej na adres: sekretariat.katowice@rdos.gov.pl i ustnej (do protokołu w siedzibie tutejszego organu). Dokumenty znajdują się do wglądu w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach, ul. Dąbrowskiego 22, od poniedziałku do piątku, w godzinach 800 do 1500, pokój 403, po uprzednim ustaleniu terminu pod nr tel. 32 4206800.” - można przeczytać w obwieszczeniu Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach.

Raport o oddziaływaniu na środowisko tego przedsięwzięcia będzie zawierał również informacje o tym, w jaki sposób wnioski mieszkańców zostały wzięte pod uwagę i uwzględnione. Szczegóły odnośnie ciepłowni można znaleźć też w pliku pod tekstem.

O postępowaniu, prowadzonym przez RDOŚ nasz portal pisał jeszcze przed wyborami.

 

Raport do pobrania:

docxObwieszczenie_RDOS_Katowice_Raport-o-oddzialywaniu-na-srodowisko_1.docx19.38 MB

Udostępnij

8
+3
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę