Naprawili, ale za ile? Nie powiedzą! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kilka tygodni temu odpadły fragmenty elewacji z jednego z bloków żywieckiego Os. 700-lecia. Jak sobie administrator z tym poradził? Pytanie, pomimo naszych starań o odpowiedź, jest nadal aktualne.

Blok zrobiony

 O tym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ. Miało miejsce w czasie silnego wiatru. Po publikacji informacji pojawiło się wiele komentarzy z zapytaniami, czy naprawa będzie wykonana w ramach gwarancji, a jeśli nie, to kto ją pokryje? Elewację naprawiono ponad 2 tygodnie temu, więc zwróciliśmy się więc z zapytaniem do Żywickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego z pytaniem o kwestie finansowe. Odpowiedź otrzymaliśmy po dwóch tygodniach:

"Na obecną chwilę nadal trwają procedury związane z rozliczeniem naprawy. W związku z powyższym nie jesteśmy w stanie udzielić informacji w tym zakresie. Ponadto są to informacje dotyczące Wspólnoty Mieszkaniowej i tylko wyraźna zgoda na ich udostępnianie przez wszystkich właścicieli może skutkować ich upowszechnianiem" - przekazała nam prezes zarządu ŻTBS Grażyna Kita.  

Udostępnij

0
-10
10

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę