Oficyny zamkowe po przebudowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trwają jeszcze procedury związane z uzyskaniem zezwoleń, ale efekt zewnętrzny już widać.

Zamek lodygowice 2

 Jak informuje Urząd Gminy Łodygowice, zgodnie z umową przebudowa oficyn łodygowickiego zamku zakończyła się 14 czerwca br. Tego dnia podpisano protokół odbioru prac. Obecnie trwają procedury uzyskania zezwoleń i przygotowanie obiektu do użytkowania. Według planów od 1 września cały obiekt będzie już wykorzystywany przez użytkowników.

Przebudowa obiektu i jego adaptacja na Centrum Aktywności Lokalnej w Gminie Łodygowice była możliwa, dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Centrum będzie mieściło następujące jednostki: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Klub Seniora, Świetlicę środowiskową dla dzieci, Fundację Braci Golec, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Radę Sołecką Sołectwa Łodygowice.

Nadal trwają też prace związane z zagospodarowaniem terenu przed zamkiem. Zakończenie planowane jest na początek sierpnia. Te prace są z kolei dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Na poniższych fotografiach widać różnicę.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę