Dofinansowanie usuwania azbestu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Gilowicach chętni mogą liczyć na pomoc finansową przy usuwaniu azbestu. Wykonawcą została firma z Krakowa. Co dalej?

Urząd Gminy Gilowice informuje, że Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wyraził zgodę na udzielenie dofinansowania zadania usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Gilowice w 2019 r. W związku z tym zawarta została umowa z wykonawcą zadania, Firmą Remontowo-Budowlaną “RAGAR” z siedzibą w Krakowie, która w najbliższych dniach rozpocznie realizację zadania.

Wnioskodawcy, zainteresowani uzyskaniem bliższych informacji na temat dokładnego terminu odbioru azbestu z nieruchomości, w ramach złożonego wniosku, mogą kontaktować się z wykonawcą zadania pod nr tel. 508 249 009. Firma będzie również indywidualnie kontaktować się z osobami, które złożyły wniosek o demontaż/odbiór/unieszkodliwianie azbestu  w Urzędzie Gminy Gilowice.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
0
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę