Grafika - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skoro to czytasz, to prawdopodobnie są Ci potrzebne usługi grafika. W takim razie dobrze trafiłeś. Oto zespół portalu Beskidy.News, z którego usług możesz skorzystać.

 


 

pkPrzemek Kuranda - grafik, absolwent grafiki, designu i multimediów na Uniwersytecie Walijskim w Swansea. 10 lat doświadczenia w branży.

Jedyny znany w tej części świata człowiek, który się nie denerwuje.


 

Do tej pory nasz zespół współpracował między innymi z TVN, TVN24, Onet.pl, RMF.FM, PolskaPresse, Gazetą Wyborczą, Radiem Bielsko a pracował dla Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Nauki, Konfederacji Pracodawcy RP, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz wielu innych instytucji oraz firm i osób prywatnych.

 

 


Wykonujemy usługi projektowania graficznego, a konkretnie:

  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań on-line (m.in. mailingi, newslettery, bannery, landing page, prezentacje CLM),
  • skład, korekta i przygotowane do druku gazet, czasopism, periodyków itp.,
  • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP),
  • tworzenie logotypów i znaków graficznych,
  • key visual - projektowanie materiałów firmowych, również przeznaczonych do celów reklamowych i marketingu (ulotki, broszury, plakaty, foldery, katalogi, opakowania, rollupy, standy, wobblery itp.),
  • przygotowanie banerów online, grafik do social mediów (facebook i inne), reklam adsense,
  • projektowanie i tworzenie layoutów stron internetowych,
  • przygotowywanie projektów graficznych na podstawie wytycznych i wskazówek klienta,
  • obróbka zdjęć i grafik oraz ich dobór w trakcje realizacji projektu.

 

Ponieważ każdy projekt jest tak naprawdę inny, zanim zaczynamy, dokładnie i szczegółowo we wszystkim doradzamy i ustalamy najlepsze rodzaje działań tak, aby efekty były najlepsze. Uwaga! Doradzamy - nie wymądrzamy się! ;-)

Pamiętaj, że nasze usługi świadczymy zawsze w oparciu o abonament miesięczny! Teraz jednak to nieco mniej istotne. Ważne jest to, co możemy zrobić dla Ciebie. Nie czekaj zatem i skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

 

Jarosław Żurek
tel. 506 146 213
e-mail: j.zurek@beskidy.news

 

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę