Kto dołączy do zespołu "Spod Rachowca"? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zespół regionalny "Spod Rachowca" ze Zwardonia ogłasza nabór. Jeśli lubisz śpiewać i tańczyć, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Spod Rachowca

Przesłuchania odbędą się w najbliższy piątek, 20 października o godzinie 18.30 w sali OSP w Zwardoniu.

Przypomnijmy, że zespół regionalny "Spod Rachowca" działa od ponad pięciu lat. Pierwszy koncert grupy odbył się podczas pasterki w 2012 r. w kościele w Zwardoniu. Zespół pojawia się na wielu różnych wydarzeniach. Mogliśmy zobaczyć go i posłuchać m.in. podczas rodzinnego rajdu trasami spacerowymi Zwardonia czy dożynek gminnych i pikniku pszczelarskiego w Rajczy. Poza tym, grupa godnie reprezentuje swoją gminę za granicą. Wystąpiła już m.in. na festiwalu piosenki religijnej w Ostrawie. Co ciekawe, w lutym 2014 r. zespół "Spod Rachowca" wziął udział w nagraniu filmu promującego międzynarodowy narciarski rajd chłopski do telewizji TVS.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę