TON na festiwalu w Alpach? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do 14 stycznia można oddawać głosy na muzyków biorących udział w konkursie „Alps Music Challenge”. W gronie tym jest również zespół TON z Żywiecczyzny. Zwycięzca wystąpi na koncercie w Alpach! Jak wspomóc TON?

TON konkurs

Głosowanie odbywa się przez stronę internetową www.alpsmusicchallenge.pl w zakładce „głosowanie”. Z wszystkich zespołów zostaną wyłonione cztery z największą liczbą głosów. Wezmą one udział w koncercie finałowym w Warszawie. Występy oceniać będą jurorzy oraz publiczność. Dwaj zwycięzcy otrzymają nagrodę - wyjazd w Alpy na festiwal „Sound Project 2018”.

Zagłosuj i wspomóż zespół TON w konkursowej rywalizacji. Co ważne, głosować można raz na dobę, więc każdego dnia możesz oddawać jeden głos.

 

O zespole TON pisaliśmy już TUTAJ.

 

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę