Powiało Wielkanocą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wielu miejscowościach na terenie Beskidów, jak co roku w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia odbyły się konkursy na palmę wielkanocną.

palma

Oceniane były palmy największe, najpiękniejsze, a także regionalne. Każda z nich musiała zostać wykonana własnoręcznie, ze świeżych gałązek i bazi oraz elementów dekoracyjnych w postaci bibułkowych kwiatów. Do konkursu przystąpiły m.in. takie gminy jak: Gilowice, Węgierska Górka i Ujsoły. Nieocenione zaangażowanie lokalnych mieszkańców, przyczyniło się do kontynuowania pięknej tradycji ludowej, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę