Warsztaty Gospel w Zabłociu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Klub Papiernik w Żywcu zaprasza na Warsztaty Muzyki Gospel.

Gospel 2

Zajęcia odbędą się w terminie od 25 do 27 października w Klubie Papiernik. Zapisy na warsztaty można składać telefonicznie: 731 100 570 lub mail: gospelzablocie@gmail.com.  Wstęp na warsztaty oraz koncert finałowy- bezpłatny.

Dyrygenci Warsztatów Gospel:

"Agnieszka Nabielec – wokalistka, dyrygentka i nauczyciel emisji głosu.
Od 2000 r. przez wiele lat związana była z Kraków Gospel Choir (najpierw jako solistka, potem od 2005 r. jako dyrygent), z którym koncertowała w kraju i zagranicą, brała udział w programach telewizyjnych i dokonała nagrań płytowych. Swój warsztat wokalny rozwijała poprzez udział w licznych warsztatach dla wokalistów wykonujących muzykę gospel i jazzową.
Od 2003 r. angażuje się w działalność Stowarzyszenia Gospel poprzez prowadzenie warsztatów gospel w wielu miastach Polski (‪m.in‬. Olsztyn, Wałbrzych, Nowy Sącz, Częstochowa, Łask, Grójec, Wieluń, Lubsko, ‪Kluczbork, Kraków‬, Tarnów). Współpracowała z wieloma instruktorami muzyki gospel z kraju i zagranicy (‪m.in‬. Colin Vassel, Norris Garner, Brian Fentress, Clinton Jordan, Wayne Ellington). Od 2006 r. prowadzi warsztaty chóralne w ramach prezentacji wokalnych osób niepełnosprawnych.
Od 2017 r. śpiewa w zespole wokalnym DeocentriCity, z którym bierze udział w wielu ciekawych projektach muzycznych takich jak Światowe Dni Młodzieży czy Wodecki Twist Festival, współpracując ‪m.in‬. z Gabi Gąsior i Adamem Sztabą. Zajmuje się również pracą pedagogiczną udzielając lekcji emisji głosu i gry na fortepianie.

"Michał Czulak „Czulens”- wokalista, instruktor Gospel, animator, menedżer artystyczny. Dyrygent Chóru Gospel God’sway Łękawica oraz Bielskiego Chóru Gospel. Obecnie pracuje nad solową płytą z zespołem GODSTEP’s. Pasja, którą od dziecka starał się pielęgnować, muzyka i śpiew- pozwoliły stać się pomysłem na jego życie. Od lat związany jest z edukacją artystyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Od końca 2015 roku, czynnie zajmuje się propagowaniem muzyki gospel na Żywiecczyźnie.
Czulens z uśmiechem na twarzy wspiera działalność kulturalną regionu. Twórca Żywieckiej Fabryki Wokalu, Musicalu „Paweł z Tarsu - dźwięki historii”, oraz filmu dokumentalnego „‪Niezwyczajni.pl‬”. Jego projekty artystyczne zostały nagrodzone głównymi nagrodami na etapie regionalnym oraz ogólnopolskim.Koncert finałowy z udziałem uczestników Warsztatów Gospel będzie miał miejsce w niedzielę 27 października o godzinie 19 w kościele parafialnym w Żywcu - Zablociu.

Więcej informacji na stronie Facebook: https://www.facebook.com/Gospel-na-Zabłociu-103930444365271/

Warsztaty Gospel

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę