Dzień Trzeźwości w Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Będą jednocześnie obchodzić dzień trzeźwości i żegnać lato. Już 3 września gmina Jeleśnia zaprasza na plac obok swojej siedziby. Przygotowano wiele atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00. W programie m.in.: otwarty miting AA,  rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego, pokaz ratownictwa miejscowych strażaków ochotników, jazda konna, przejażdżki ciuchcią beskidzką oraz zabawy i konkursy dla dzieci. Nie zabraknie też występów zespołów „Góralskie Nutki” z Pewli Wielkiej i „Romanecka” z Sopotni Małej.

Imprezę zwieńczy wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasy. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziemy na stronie internetowej Urzędu Gminy w Jeleśni.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę