"Szansa dla Lenki" - Koncert charytatywny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pod tym hasłem w żywieckim Miejskim Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny dla Lenki Cholewy, chorej dziewczynki ze Stryszawy.

W Polsce groziła jej amputacja obu nóżek. Dziewczynka przeszła pierwszy etap leczenia w klinice Dr. Paley`a w West Palm Beach na Florydzie. Lekarz wyznaczył jej kolejną operację już na styczeń/luty 2018 roku. Na drodze do sprawności Lenki stoją finanse.
Potrzebne są przedmioty do licytacji tj. bony podarunkowe, rękodzieła, kosmetyki, biżuterie itp. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt przez dziennik elektroniczny z Patrycją Dobiją (1g). Przedmioty przeznaczone na licytacje będą składane w bibliotece do dnia 15.12 tj. piątek do godziny 14:00.
Dla Lenki zagrają :
- Kamil Kempiński
- Zespół TON
Koncert odbędzie się 16 grudnia o godz. 18.00 w żywieckim MCK.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę