Fundacja Braci Golec charytatywnie w Milówce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Śpiewamy dla Martynki" - pod takim hasłem odbędzie się niedzielny koncert, podczas którego będzie można wesprzeć leczenie siostry jednego z podopiecznych fundacji. 

Fundacja Braci Golec FB

Martynka choruje na autyzm. Potrzebna jest kwota 7 tys. zł - po to, żeby mogła pojechać na bardzo dla niej ważny turnus rehabilitacyjny. Już 10 czerwca o godzinie 10:00 w kościele parafialnym w Milówce odbędzie się koncert charytatywny, na którym będzie można wesprzeć zbiórkę. Zagrają i zaśpiewają wtedy Absolwenci Fundacji Braci Golec, którzy także podjęli się trudu organizacji całego koncertu!

Zbieranie do puszek trwać będzie do 31 lipca, przy okazji wydarzeń organizowanych przez Fundację Braci Golec i zaprzyjaźnione osoby oraz instytucje. Fundacja szuka też wolontariuszy chcących się zaangażować w akcję w swoim środowisku.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę