Pomóż chorym bliźniakom Superbohaterze! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chciałabym Wam zaoferować stanowisko SuperBohaterów. Wymagania nie są wygórowane. Jest tylko jeden warunek wystarczy mi pomóc. Jestem SuperWariatką, która wbrew całemu światu postanowiła zawalczyć o swoje dzieci.

blizniaki

Błażej i Sebastian, bliźniaki, które urodziły się zdrowe, jednak w wieku ponad 2 lata zaczęły cofać się w rozwoju i nabywać zaburzenia neurologiczne. Błażej przestał mówić, przestali się komunikować, przestali się bawić, przestali robić cokolwiek. Pomimo intensywnej terapii choroba się pogłębiała, a lekarzy to nie interesowało, powiedzieli że to autyzm i to "normalne"... Nikt ich nie zbadał nikt nie dał skierowania, spisano ich na straty !...Nigdy się nie pogodziłam z faktem, że zdrowe dzieci mogą nabyć autyzm i zaczęłam diagnozować ich na własną rękę i oczywiście za własne pieniądze. Wydałam dziesiątki tysięcy złotych, ale udało się. W sierpniu zeszłego roku ukraiński lekarz dokonali diagnozy. Na ironię losu żadna skomplikowana choroba. wystarczyło zrobić RTG odcinka szyjnego kręgosłupa. Okazało się, że bliźniaki mają nieprawidłową budowę odcinka szyjnego kręgosłupa, co uniemożliwia przepływ natlenionej krwi do mózgu i płynu rdzeniowego. Moje dzieci przez prawie 3 lata "dusiły się", co było tragiczne w skutkach. Oczywiście szczęście jest ogromne, jesteśmy po 3 turnusach korekty kręgosłupa, które przyniosły zdumiewające efekty. Trzy turnusy ( same zabiegi) kosztowały ok. 64 000 zł, oczywiście nie dysponujemy takimi środkami, więc zbieramy.

Tutaj można przeczytać więcej na temat Błażeja i Sebastiana

Facebook

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Nie jest realnym, abym bez pomocy naszych SuperBohaterów uzbierała na leczenie synów, są to ogromne kwoty a leczenie będzie trwać latami. Zbiórka na SiePomaga.pl zapewni (jeżeli zakończy się powodzeniem) leczenie do listopada tego roku. Bez Państw wsparcia Błażej i Sebastian nigdy nie będą samodzielni a ich choroba i cierpienie będą się pogłębiać. Zrobiliśmy już tak wiele, ale jestem pewna, że z Państwa pomocą, pomocą naszych SuperBohaterów, przezwyciężymy wszelkie przeciwności losu.

Więcej o zbiórce na SiePomaga oraz możliwość wpłat online znajdziecie Państwo tutaj, liczy się każda wpłata nawet 1 zł.

Strona akcji

Aukcja charytatywna   (przyjmujemy przedmioty na licytację).

 

Chcę w tym miejscu podziękować za poświęcony czas, którego wszyscy w dzisiejszych czasach mają zdecydowanie za mało i jest bardzo cenny. Jednocześnie bardzo przepraszam za kłopot i formę kontakt, Wiem jak uciążliwe jest dostawanie email'i z prośbą o pomoc, a na pewno dostają ich Państwo mnóstwo. Nie chcę tego robić, nie jest to mój wybór, życie postawiło mnie w takiej, co tu dużó mówić, nowej dla mnie roli. Przez ponad dwa lata sama finansowałam leczenie i terapię, jednak przychodzi taki czas, że trzeba "ściągnąć koronę z głowy" i poprosić o pomoc. Przyjmę krytykę, przyjmę pochwałę, przyjmę wszystko...ale nie poddam się bez walki.Bez względu na Państwa decyzję życzę wszystkiego co najlepsze, samych sukcesów zawodowych i osobistych.

Serdecznie pozdrawiam, Agata Mazurkiewicz Stekla

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę