Kolejny pożar i potrzeba solidarności - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po feralnej nocy budynek tej rodziny wymaga odbudowy . 

Pogorzelcy Ujsoly

W niedzielę 24 lutego br. ok. godz. 05:20 w Soblówce miało miejsce dramatyczne zdarzenie. W wyniku pożaru domu jednorodzinnego młode małżeństwo wraz z dziećmi straciło dom, który z dużym wysiłkiem sami budowali. Budynek, poddasze oraz dach domu nadają się tylko do rozbiórki. Ogień pojawił się w okolicy komina i szybko rozprzestrzenił się na całej górnej części. Zajęciu uległa konstrukcja i poszycie dachu, który był ocieplony pianą, topiącą się w wyniku pożaru i spadającą na część mieszkalną.

 Wsparcie

Niedawno wybudowany przy wysiłku i pomocy całej rodziny został znacznie zrujnowany. Rodzina pozbawiona została dachu nad głową. To młode małżeństwo wraz z dziećmi w wieku 10 i 8 lat. Teraz proszą o wsparcie. Otrzymana pomoc, jakiej udzielili bliscy, pomoże przetrwać najtrudniejsze dni, ale odbudowa domu to przedsięwzięcie, które wymaga zaangażowania większych środków.

Na rzecz pomocy tym poszkodowanym prowadzona jest zbiórka w portalu crowfoundingowy. Planowane jest zebranie 10 tys. zł. Zbiórkę można znaleźć TUTAJ.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę