Wesprzyj "Kolej Beskidzką"... ubraniami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie „Kolej Beskidzka” z Żywca włączyło się w akcję „Ubrania do oddania”. Przekazując niepotrzebną odzież, obuwie czy akcesoria można wspomóc tę organizację w zbiórce pieniędzy, potrzebnych do statutowej działalności.

Ciuchy i kollej beskidzka

 Robiąc wiosenne porządki w szafie można pomóc nie tylko sobie, pozbywając się zbędnych ubrań z domu, ale również Stowarzyszeniu „Kolej Beskidzka”, które włączając się w akcję „Ubrania do oddania” chce pozyskać 3000 zł na projekty realizowane w ramach statutowej działalności.

Założenia kampanii są bardzo proste. Wystarczy wszystkie niepotrzebne ubrania, obuwie czy akcesoria posegregować i spakować do mocnego, szczelnego, 60-litrowego worka. Następie należy wejść na stronę internetową https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/414 i wskazać „Kolej Beskidzką” jako odbiorcę darowizny uzyskanej z przekazanej odzieży. W kolejnym kroku wskazuje się liczbę worków do oddania oraz termin i godzinę odbioru przez kuriera. Kampania umożliwia odbiór ubrań pod najwygodniejszym dla uczestników adresem zupełnie za darmo. Każdy ze wspierających otrzyma potwierdzenie przekazanej darowizny, a przekazana kwota pojawi się we wspartej przez niego kampanii. Zawsze 100% środków uzyskanych z odzieży trafi jako wsparcie finansowe dla „Kolei Beskidzkiej” - każdy 1 kg daje 1 zł.

- Każdy z nas może realnie pomóc naszemu stowarzyszeniu w zbiórce pieniędzy porządkując swoją przestrzeń i pozbywając się niepotrzebnych ubrań, obuwia czy akcesoriów. To przemyślana akcja, która pomaga w zagospodarowaniu tego, co uważamy za zbędne i niepotrzebne. Często zdarza się tak, że oddanie odzieży nawet do pojemników specjalnie do tego przeznaczonych nie oznacza pomocy potrzebującym. Akcja „Ubrania do oddania” to całkowicie darmowe narzędzie, które nic nas nie kosztuje, pomaga w porządkach, a jednocześnie gwarantuje wsparcie finansowe dla „Kolei Beskidzkiej”. Wszystkim wspierającym już teraz dziękujemy za zaangażowanie w nasze dalsze działania nad rewitalizacją linii kolejowej Żywiec – Sucha Beskidzka i budową porządnej oferty kolejowej w oparciu o tę linię – powiedział Hubert Maślanka, prezes zarządu Stowarzyszenia „Kolej Beskidzka”.

By wesprzeć cel „Kolei Beskidzkiej” w kampanii „Ubrania do oddania”, wystarczy wejść na adres https://www.ubraniadooddania.pl/campaigns/414 , gdzie znajduje się opis stowarzyszenia, kliknąć „Pomagam” i przystąpić do kolejnych kroków przygotowywania odzieży według wskazówek. Swoją niepotrzebną odzież będzie można również przekazać bezpośrednio w siedzibie stowarzyszenia w budynku dworca PKP w Żywcu (w określone dni podawane na bieżąco na profilu SKB na portalu Facebook).

Udostępnij

10
+10
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę