Mały Rycerz walczy. Pomóżmy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rodzice Nikodema, Paulina i Marcin Piątek, proszą o pomoc w ratowaniu życia ich syna. Wesprzeć mogą nie tylko mieszkańcy gminy Łękawica, jednak dla tych ostatnich będzie poświęcona konkretna data.

Nikodem

 "Drodzy Mieszkańcy Gminy Łękawica, zwracamy się do ludzi o wielkich sercach z prośba o pomoc dla naszego dzielnego syna Nikodema Piątek. Syn ma 28 miesięcy, cierpi na padaczkę lekooporną, postępującą encefalopatie. Obie te choroby wyniszczają jego mózg i niestety wiąże się to z utratą funkcji życiowych. Nikodem nie widzi, jest dzieckiem leżącym, nie je samodzielnie, jest karmiony przez Pega (żywienie dojelitowe). Jedynym ratunkiem jest bardzo kosztowna terapia komórkami macierzystymi, do której Nasz syn został zakwalifikowany. Leczenie wymaga co najmniej pięciu podań. Pierwsze podanie jest zaplanowane na grudzień tego roku. Koszt tej formy leczenia to kwota ponad 80 tysięcy złotych. Mimo wszelkich starań nie jesteśmy w stanie samodzielnie zgromadzić tak dużej sumy. Dlatego to do Was, Drodzy Mieszkańcy zwracamy się o pomoc w ratowaniu Naszego Synka…10 Listopada 2019 r. po każdej Mszy Św. w Kościołach na terenie Naszej Parafii będzie przeprowadzona zbiórka na ten cel." - przekazują rodzice Nikodema za pośrednictwem Urzędu Gminy Łękawica.

on-line też

Dzielnego rycerza można też wesprzeć przez portal siepomaga wpisując Nikodem Piątek. Zbiórka znajduje się TUTAJ. Zebrano już ponad 40% potrzebnej kwoty.

 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę