Liczne medale dla Żywca w mistrzostwach Polski - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 W miniony weekend Duszniki Zdrój były gospodarzem Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach. Podobnie jak w zimie, tak i latem widoczni byli zawodnicy klubu z Żywca, zdobywając wiele laurów. Jakie?

biathlon

 W sobotę rozrywano konkurencje sprinterskie. Zawody odbywały się przy sztucznym świetle. Wśród kobiet najlepsza okazała się Magdalena Gwizdoń z Biathlonowego Ludowego Klubu Sportowego Żywiec. W kategorii mężczyzn wygrał Grzegorz Guzik, również BLKS Żywiec. Obronił on tytuł sprzed roku.
W niedzielę z kolei sportowcy zmagali się w biegach pościgowych. Tutaj oboje: Magdalena Gwizdoń i Grzegorz Guzik zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach.
GRATULUJEMY.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę