Ujsoły Cup 2019 - Góralskie Granie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawego zakończenia weekendu majowego zwolennicy aktywności młodzieży  można będzie liczyć w Ujsołach. Odbędzie się tam prawdziwe piłkarskie wydarzenie.

Pilka nozna mlody

Co prawda zgłosić do rozgrywek będą mogli zgłosić się tylko chłopcy w wieku 12-15 lat, jednak zabawa czeka na wszystkich. Siedmioosobowe zespoły pokażą na co ich stać 5 maja od godz. 10:00 na orliku UPTAiR.

Na boisko zaproszeni są młodzi gracze z terenu powiatu, województwa oraz przygranicznych terenów Słowacji. Wymagane będzie oświadczenie od rodzica oraz sportowe buty. Spośród zgłoszonych chłopców wybrane zostaną drużyny, które na początku zagrają “każdy z każdym”, aby później walczyć o finałowe nagrody. Zostanie przydzielona także statuetka dla najlepszego strzelca turnieju oraz rękawice sportowe dla najlepszego bramkarza.

Zapisy do 4 maja: https://www.faceboook.com/events/569216680239515 oraz tel.: 665 351 656.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę