Błaszczykowski w Twardorzeczce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zagrał w charytatywnym meczu i otrzymał lokalne prezenty. Kuba Błaszczykowski w piątek, 16 czerwca gościł w gminie Lipowa.

główne copy copy copy copy

Piłkarz wspólnie z gośćmi ze swojej fundacji „Ludzki gest” rozegrał w Twardorzeczce siatkarski mecz, z którego dochód przeznaczono na leczenie chorych dzieci. Zawodników na boisko wyprowadzili młodzi piłkarze z lokalnej szkółki piłkarskiej. Przed rozpoczęciem sportowej rywalizacji Kuba Błaszczykowski otrzymał upominki - m.in. piernikowe serce z gminnym herbem i bukiet z bibułkowych kwiatów. Mecz zakończył się remisem 2:2. Piłkarz długo rozdawał autografy swoim fanom i cierpliwie pozował do zdjęć. 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę