Gopass SKI Sezonówka. Ruszyła przedsprzedaż karnetów TMR - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dobra wiadomość dla miłośników narciarstwa! Gopass uruchamia przedsprzedaż najpopularniejszego sezonowego karnetu narciarskiego. Z nową nazwą i nowymi korzyściami.  

c Marek Hajkovsky JASNA

Każdego roku staramy się zaoferować naszym klientom coś nowego, nie tylko w ośrodkach, ale także poprzez Sezonówkę, aby mogli w pełni cieszyć się korzyściami płynącymi z możliwości jazdy na nartach w 4 krajach. W tym roku poszliśmy jeszcze dalej i chcemy podziękować posiadaczom Sezonówki za ich zaufanie, oferując im wspaniałe benefity, z których będą mogli korzystać nie tylko zimą, ale także latem. Tylko posiadacze Sezonówek mają możliwość zakupu letniej Walk Sezonówki na kolejki linowe w Tatrach Wysokich i Niskich za 99.- €, a jednocześnie mogą kupić inne atrakcyjne produkty sezonowe w najlepszych cenach. Mogą nabyć letnią turystyczną Walk Sezonówkę do Szpindlerowego Młyna lub Jesztedu, Bike Sezonówkę do Jesztedu, Szczyrku lub Muttereralm, Aqua, Sauna albo Maxi Sezonówkę do Tatralandii i Bešeňovej. A ponieważ wszystkie te atrakcje są dostępne za pośrednictwem Gopassu, postanowiliśmy nadać samej narciarskiej Sezonówce nową nazwę. Od sezonu 2024/25 będzie to Gopass SKI Sezonówka i wierzymy, że będzie mieć wielu zadowolonych klientów" - powiedziała Zuzana Ištvánfiová, wiceprezes zarządu TMR, a.s.   

Wspaniałą wiadomością jest to, że cena wyjściowa nowej Sezonówki nie uległa zmianie! Cena Gopass SKI Sezonówki zaczyna się od 529 € / 12 790 CZK / 2 499 PLN dla osoby dorosłej.

Ważna informacja dotyczy posiadaczy Sprytnych Sezonówek z sezonu 2023/24, którzy mają możliwość przedłużenia ważności karnetu w obniżonej cenie. Obecni posiadacze Sezonówki znajdą specjalny kupon na swoim koncie Gopass w zakładce Kupony Gopass.

Odnowiona Gopass SKI Sezonówka jest ważna do końca bieżącego sezonu narciarskiego 2023/24 i przez cały następny sezon narciarski 2024/25. Jazda na nartach z Gopass SKI Sezonówką będzie możliwa do końca sezonu narciarskiego na Słowacji, a następnie na austriackim lodowcu Mölltaler Gletscher, gdzie sezon zakończy się w połowie czerwca 2024 roku.

Gopass SKI Sezonówka 2024/25 oferuje amatorom białego szaleństwa następujące korzyści:

  • Z Gopass SKI Sezonówką można jeździć na nartach na ponad 200 kilometrach doskonale przygotowanych tras zjazdowych w ośrodkach Jasna, Tatry Wysokie, Szpindlerowy Młyn, Jeszted, Szczyrk (SMR/BSA/COS), Innsbruck Muttereralm, Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz.
  • Wieczorna jazda na nartach dostępna jest w ośrodkach Jasna, Szpindlerowy Młyn, Jeszted i Szczyrk (SMR),
  • Karnet narciarski obowiązuje przez cały sezon bez wyjątków.
  • Dla posiadaczy Gopass SKI Sezonówki w wybranych ośrodkach i lokalizacjach dostępne będą bezpłatne parkingi.
  • Zniżki na produkty sezonowe, takie jak Bike, Walk i Aqua Sezonówki można znaleźć po zakupie Gopass SKI Sezonówki na swoim koncie Gopass w zakładce Kupony Gopass.
  • Zniżki w wysokości 15% w wybranych barach i restauracjach na stokach do końca sezonu zimowego 2023/24 i przez cały sezon zimowy 2024/25.
  • Zniżki w wysokości 15% na towary w wybranych sklepach sportowych i wypożyczalniach sprzętu narciarskiego MOTION.

Gopass SKI Sezonówkę można nabyć od 27.03.2024 r. wyłącznie online na stronie www.gopass.travel. Najlepsza cena Gopass SKI Sezonówki obowiązuje do 31.05.2024 r. W sezonie zimowym będzie dostępna za 699 €.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę