Śmigłowiec na stałe w Węgierskiej Górce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na terenie Węgierskiej Górki można oglądać nowy eksponat związany z wojskowością. To śmigłowiec Mi – 2, który od pierwszej dekady września znajduje się obok fortu „Wędrowiec”.

Helikopter

 Niekompletna maszyna z „demobilu” jest darem dyrekcji Szpitala Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Śmigłowiec stał 17 lat na dziedzińcu szpitala. Jak powiedział wójt gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik w rozmowie z radiem Bielsko – najprawdopodobniej znudził im się i dyrektor szpitala Henryk Szczerba postanowił przekazać go Izbie Tradycji w beskidzkiej gminie. Śmigłowiec będzie poddany renowacji i pokazywany zwiedzającym.

Udostępnij

4
+3
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę