Rajd dla wszystkich. Autem z rodziną po Beskidach. - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przed nami możliwość wzięcia udziału w samochodowej imprezie integracyjnej, której celem jest promocja regionu pogranicza polsko-słowackiego oraz propagowanie spędzania czasu ze swoją rodziną w sposób aktywny, pozwalający na zapoznanie się z bogactwem dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego regionu. Organizatorem jest Gmina Rajcza. chodzi o Rajd bez granic.

Rycerka Dolna droga

 Na czym Rajd będzie polegał? 

Załogi wystartują w Rajdzie korzystając z własnych pojazdów, oznakowanych numerami startowymi. Drużynę każdego pojazdu tworzyć będą minimum 3 osoby, w tym 2 osoby dorosłe oraz dziecko. Pozostała część załogi w dowolnej konfiguracji, lecz nie większa niż 5 osób. Rodzinę mogą tworzyć np. mama, tata, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz dzieci. 
Na wyznaczonej trasie rodziny biorą udział w różnych konkurencjach, przemieszczając się swoimi pojazdami od punktu A do punktu B. Drużyny będą wykazywać się wiedzą motoryzacyjną, umiejętnościami technicznymi oraz sportowymi. Wszystkie zadania będą wykonywane wspólnie - rodzinnie. Znajdą się również zadania dla dzieci, dopasowane do grupy wiekowej. Stacji będzie około 10. 
Taka atrakcja zapewni wszystkim dzieciom uśmiech na twarzy i pełen bagażnik nagród gwarantowanych za każde wykonane przez nich zadanie. Osoby dorosłe w swych konkurencjach zbierają punkty na nagrody główne zajmując odpowiednio miejsca 1, 2 i 3. 
Każda drużyna może wystylizować swoją rodzinę oraz samochód, którym będą się poruszać w stylu regionalnym. Mogą to być regionalne stroje, lub nawiązujące do tematyki różnorodnych sportów górskich. Organizatorzy przewidują nagrodę dla najciekawszej stylizacji samochodu, rodziny oraz nazwy zespołu. Każda ekipa otrzyma od nas pakiet startowy oraz przewodnik drogowy. W ciągu trwania Rajdu załogi otrzymają lunch oraz ciepły posiłek na mecie. 

Kiedy?

Rajd odbędzie się w dniu 28.10.2017r. (sobota). Zorganizowany zostanie na terenie 14 gmin pogranicza: Radziechowy-Wieprz, Węgierska Górka, Milówka, Rajcza, Ujsoły, Novoť, Oravská Lesná, Zakamenné, Nová Bystrica, Stará Bystrica, Klubina, Zborov nad Bystricou, Oščadnica, Skalité
Miejsce startu rajdu będzie na terenie Gminy Radziechowy-Wieprz około godziny 8.30.
Meta Rajdu zlokalizowana będzie w Zwardoniu. Pierwsza drużyna spodziewana będzie około godziny 17.00

Możliwość zapisu TUTAJ. Kontakt i szczegółowe informacje: tel. 512 006 261

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę