Adrenalinium - sobotnie warsztaty - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

X Festiwal Górski Adrenalinium, to nie tylko kino i emitowane w nim filmy, czy też odbywane spotkania. W sobotę ciekawie było też w pobliskim namioce festiwalowym oraz na ulicach.

Tytułowa copy copy copy copy

 Adresatami dzisiejszych zajęść byli głównie młodsi widzowie i uczestnicy. Mogli zobaczyć jak wytworzyć papier, jak plastik podlega recyklingowi, jak znakuje się szlaki górskie. Była też gra miejscka, malowanie na twarzach logo festiwalu i ulica - zamknięta dla ruchu - pełna wielkich baniek mydlanych, wypuszczanych za pomocą specjalnych kijków. O godz. 16.00 dotarł burmistrz Antoni Szlagor i otworzył debatę, w której uczestnczyli też między innymi: Wojciech Kościelny - przedstawiciel akcji "Żywiec bez czadu" i Marek Tetłak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Punktem wyjścia w tych rozmowach stało się stwierdzenie, że smog istniał zawsze. Pozostaje mieć nadzieję, że efekty tej i zapewne kolejnych debat o smogu będą lepsze i pojawi się możliwość nowych wniosków.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę