Niejasne umowy w Łękawicy? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Otrzymaliśmy wiadomość od Czytelnika, która może być ważna dla mieszkańców przynajmniej jednej gminy Żywiecczyzny.

Tauron

 "Na terenie Gminy Łękawica od kilku dni akwizycję prowadzi osoba, które podpisuje umowy na dostawę prądu (Novo Energia, Hermes Group S.A. z Warszawy). Proszę o dokładne wsłuchanie się w to co mówi ta osoba, aby nie odnieść wrażenia, że jest to przedstawiciel firmy TAURON. Firma TAURON nie prowadzi akwizycji w domach o czym przestrzega na swoich stronach. Dodatkowo nie posiada w swojej ofercie umowy na okres 4 lat z gwarancją braku podwyżki opłat za energię. Proszę dokładnie słuchać osoby z którą podpisuje się umowę i przede wszystkim czytać, aby być świadomym co się podpisuje" - przekazał czytelnik.

Porady firmy TAURON na temat tego, jak bezpiecznie postępować podczas zawierania umowy z nią na dostawę prądu, znajdziecie TUTAJ.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę