Nauczyciele zagrali na instrumentach... ze śmieci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W żywieckim Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych rozmawiano z ciekawymi ludźmi o ważnej sprawie, czyli ekologii. Podsumowaniem był utwór muzyczny w niecodziennym wykonaniu.

ZSBD eko 2

W dniach 25 – 27  października w ZSBD w Żywcu odbyło się pierwsze międzynarodowe spotkanie w ramach projektu Erasmus+ „Odnawialne źródła energii – naszą szansą na czyste powietrze w Europie”.

W spotkaniu wzięli udział koordynatorzy i nauczyciele z partnerskich szkół z Włoch, Hiszpanii, Norwegii i Turcji. W trakcie tego wydarzenia odbyły się szkolenia, warsztaty i prezentacje dotyczące odnawialnych źródeł energii a także problemów związanych z ekologią i ochroną środowiska. Gościem był między innymi ekspert z Fundacji Arka w Bielsku-Białej, Szymon Kułakowski, który przybliżył sytuację związaną z zanieczyszczeniem powietrza w krajach Unii Europejskiej oraz opowiedział o pro-ekologicznych działaniach podejmowanych przez tę fundację. Jego warsztaty zaowocowały nagraniem utworu muzycznego wykonanego przez nauczycieli na instrumentach zrobionych wyłącznie z odpadów i śmieci.

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę