[AKTUALIZACJA] Groźnie na drodze w Jeleśni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło około 9.50 na zakręcie na wysokości kościoła parafialnego w Jeleśni.

Wypadek Jelesnia

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, po tym jak jeden z pojazdów zjechał na przeciwległy pas, doszło do czołowego zderzenia BMW z oplem. Do szpitala trafiła kobieta i jej roczne dziecko. Na miejscu działały służby ratownicze, w związku z czym ruch przez długi czas kierowany był okrężną drogą obok cmentarza. Przejazd w tym miejscu  przez długo odbywał się w korku. Więcej informacji podamy niebawem.

*[AKTUALIZACJA]

-  Jak wstępnie ustalili policjanci, dziś około godz. 9.40 w Jeleśni na ul. Jana Kazimierza, na wysokości kościoła, 25-latek kierując BMW z niewiadomych jeszcze przyczyn na zakręcie zmienił pas ruchu na przeciwległy, doprowadzając do zderzenia z oplem astrą, prowadzonym przez 27 latka. Po tym zdarzeniu pasażerka opla i jej roczne dziecko pojechali do szpitala w Bielsku-Białej. Obie te osoby były przytomne, było to rutynowe postępowanie, związane z wiekiem dziecka. Kierowcy byli trzeźwi, z uprawnieniami do prowadzenia pojazdów – powiedziała rzecznik żywieckiej policji asp. szt. Mirosława Piątek.

Zdjęcia poniżej: Kinga Gruszka i OSP KSRG Jeleśnia

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę