W długi weekend łatwiej do Korbielowa - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po udanych tegorocznych feriach zimowych gmina Jeleśnia zdecydowała się po raz kolejny uruchomić specjalne połączenia autobusowe kursujące pomiędzy stacją kolejową w Jeleśni a Korbielowem. Autobusy będą skomunikowane m.in. z naszym pociągiem Kolei Śląskich Diablak, który na czas długiego weekendu majowego będzie kończyć swoją trasę na stacji Nowy Targ.

W gory do Korbirelowa copy

Dzięki uruchomieniu dodatkowych połączeń autobusowych podróżni będą mogli szybko i wygodnie dostać się w głąb gminny, natomiast tych, którzy planują spędzenie długiego weekendu majowego na łonie natury z pewnością zainteresuje piesza wycieczka z Korbielowa w kierunku Przełęczy Przysłopy. Warto również wziąć pod uwagę odpoczynek na Hali Miziowej w drodze na Pilsko.

Przejazd autobusem z Jeleśni do Korbielowa odbywać się będzie w terminie od 1 do 5 maja i, co istotne, będzie on bezpłatny. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów zamieszczamy poniżej.

Rozklad autobusow Jelesnia

 

Udostępnij

6
+6
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę