Odbudowa stanicy WOPR - koncert charytatywny - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia organizuje Koncert Charytatywny w Sali Koncertowej Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu na rzecz odbudowy stanicy WOPR.

WOPR pozar

"Cel mamy naprawdę szczytny!!!!"

 W nocy 14 marca br. o godzinie 2:20 na terenie Stanicy Beskidzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Międzybrodziu Bialskim wybuchł pożar, który doszczętnie strawił budynek ratowników i znajdujące się na terenie obiektu m.in. trzy ratownicze łodzie motorowe, ratownicze łodzie wiosłowe i inny specjalistyczny sprzęt. Trzydziestoletnia praca pokoleń ratowników została w jednym momencie utracona.

Każdy z nas wie, że ratownicy z Beskidzkiego WOPR, na co dzień są w pełni oddani swej pracy na rzecz innych, w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie wielu tysięcy osób wypoczywających rokrocznie w sezonie letnim nad Jeziorem Międzybrodzkim. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której nie byłoby dyżurów ratowników wodnych na tym akwenie.

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety Podbeskidzia nie mogło przejść obojętnie wobec tak wielkiej tragedii.

 "Zapraszamy na wspaniały koncert!!!!"

"Całkowity dochód z udziału w koncercie, loterii fantowej i licytacji podczas koncertu zostanie przekazany na odbudowę Stanicy Beskidzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Międzybrodziu Bialskim.

NUMER KONTA : 73 8137 0009 0031 8860 2000 0060

Tytułem: darowizna na odbudowę Stanicy WOPR" - zachęca do uczestnictwa i pomocy Ewelina Blacha, prezes Stowarzyszenia Aktywne Kobiety Podbeskidzia.

Koncert odbędzie się 8 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00 w żywieckim MCK.

Wystąpią: Fresh Cabbage i Pearl Band. W trakcie koncertu loteria fantowa i licytacja: jazdy testowej Mitshubishi Eclipse Cross, kursu barmańskiego, lotu paralotnią, obrazów, biżuterii oraz viucherów.

Cegiełki w kwocie 20 zł do nabycia przed koncertem. rezerwacja telefoniczna pod nr tel.: 501 870 524.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę