Jutro korowód TKB - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Korowody Tygodnia Kultury Beskidzkiej są jednymi z najpiękniejszych wydarzeń w trakcie całej imprezy. Zaskakują niepowtarzalną paletą barw, pięknymi strojami, żywiołowym tańcem, radością i uśmiechem. Dla kierowców może oznaczać to utrudnienia w poruszaniu się po centrum Żywca. Warto sprawdzić, o jakiej porze. 

TKB Korowod

Tegoroczny żywiecki korowód TKB jak zwykle przejdzie spod Ronda Grunwaldzkiego, ulicą Kościuszki, by dotrzeć na żywiecki Rynek. Korowód wyruszy w najbliższy piątek 2 sierpnia o godzinie 11.00. 

Ulicami Żywca przejdą barwne zespoły z Kanady, Gruzji, Serbii, Słowacji, Chile, Rumunii, Węgier, Albanii, Ukrainy. Polskę reprezentować będą zespoły: Siemianowice i Rzeszowiacy.

W związku z organizacją korowodu trzeba liczyć się z możliwości utrudnień w ruchu drogowym. W godzinach 10:30 – 12:00 z ruchu zostaną wyłączone ulica Kościuszki i Zamkowa.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę